Rozpoczęcie roku szkolnego 2025/2026
1 września 2025r. uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny! Po wakacyjnej przerwie spotkaliśmy się, aby powitać wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców.
W wydarzeniu uczestniczyli Jan Miarzyński – Wicestarosta Częstochowski, oraz Tomasz Nowicki -Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu.
.
. 
Powitaliśmy nową Dyrektor Szkoły – Panią Beatę Sikorską. Dyrekcja szkoły życzyła wszystkim wytrwałości, sukcesów i wielu powodów do radości z nauki.
. 
Uroczystość uświetnił krótki program artystyczny przygotowany przez naszych uczniów, który wprowadził wszystkich w wyjątkową atmosferę tego dnia.![]()
.
.
. 
Życzymy, aby rok szkolny 2025/2026 był pełen nowych wyzwań, odkryć i satysfakcji z osiągnięć. Powodzenia!

