WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2025/2026

 1 września 2025r. uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny! Po wakacyjnej przerwie spotkaliśmy się, aby powitać wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców.

W wydarzeniu uczestniczyli Jan Miarzyński – Wicestarosta Częstochowski, oraz Tomasz Nowicki -Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu.

. .

Powitaliśmy nową Dyrektor Szkoły – Panią Beatę Sikorską. Dyrekcja szkoły życzyła wszystkim wytrwałości, sukcesów i wielu powodów do radości z nauki.

.

 

Uroczystość uświetnił krótki program artystyczny przygotowany przez naszych uczniów, który wprowadził wszystkich w wyjątkową atmosferę tego dnia.🌟

. . .

Życzymy, aby rok szkolny 2025/2026 był pełen nowych wyzwań, odkryć i satysfakcji z osiągnięć. Powodzenia!

Przejdź do treści