5-letnie
Technikum Reklamy

technik reklamy

Technik reklamy

Jest zawodem szerokoprofilowym, łączy w sobie, wiedzę ekonomiczną, plastyczną, psychologiczną i lingwistyczną. Nauka na tym kierunku to fascynująca podróż po polach projektowania graficznego, językoznawstwa, marketingu, socjologii, historii sztuki i wielu innych dyscyplinach wiedzy.
Nauczysz się jak posługiwać się narzędziami marketingowymi, jak rozwijać i budować wizerunek marki lub produktu, jak przygotować profesjonalną kampanię reklamową z wykorzystaniem różnorodnych technik reklamy wizualnej, sesję fotograficzną i filmową, wystawę czy pokaz.
Będziesz specjalistą łączącym wiedzę ekonomiczną, plastyczną, psychologiczną z umiejętnością planowania i organizacji kampanii reklamowych i promocyjnych.

KWALIFIKACJE ZAWODOWE

Technik reklamy zdobywa następujące kwalifikacje zawodowe:

PGF.07 – Wykonywanie przekazu reklamowego

PGF.08 – Zarządzanie kampanią reklamową

CERTYFIKAT ZAWODOWY

 FOTOGRAFIA W REKLAMIE

Zajęcia prowadzone na tym kierunku w ramach realizacji certyfikatu zawodowego  obejmują: obróbkę obiektów graficznych i zdjęć, tworzenie nowych obiektów przy użyciu dostępnego oprogramowania, projektowanie reklam z uwzględnieniem fotografii .

Kobieca sesja, to w dzisiejszych czasach jeden z najlepszych sposobów wyrażenia siebie. Dla fotografa to jednak coś więcej, to artystyczne dzieło, które pokazuje to, czego często kobieta sama w sobie nie widzi. Piękno, zmysłowość, atuty urody- zobaczcie sami . Piękna Anastasiia- uczennica klasy II Technikum Reklamy- stanęła przed obiektywem kolegów ze swojej klasy.

Sesja zdjęciowa “Anastasiia”

Sesja zdjęciowa  “Z pasją…”

SPOT REKLAMOWY SZAFERA

W ramach przedmiotu “Pracownia medialnego projektowania kampanii reklamowej – zajęcia praktyczne” i tematu “Dźwięk w reklamie” klasa III TOR wykonywała reklamę radiową reklamującą wszystkie kierunki w naszej szkole. Uczniowie uczyli się obsługi programu do tworzenia i edycji plików AUDIO – AUDACITY, tworzyć scenariusz reklamy, korzystać z urządzenia do rejestracji dźwięku, przenosić pliki do komputera, edytować pliki audio, dodawać i miksować ścieżki dźwiękowe. Efektem tej pracy jest załączona reklama radiowa w wykonaniu uczennicy klasy III TOR Kasi. Zapraszamy do słuchania. Prace uczniów nadzorował nauczyciel przedmiotu Jacek Bryła.

NOWOCZESNE PRACOWNIE DO NAUKI W SZKOLE

Absolwent szkoły kształcącej w zawodzie technik reklamy jest przygotowany do wykonywania następujących zadań zawodowych: organizowania oraz prowadzenia sprzedaży produktów i usług reklamowych; organizowania oraz prowadzenia kampanii reklamowej;  projektowania oraz wykonywania środków reklamowych

Sesja zdjęciowa “W Kratkę”

Zajęcia z filmowania i efektów kamery

Skip to content