DZIEŃ CHŁOPAKA

Chłopcy…druga płeć ,brzydsza- mówią niektórzy, a dla nas dziewcząt z Zespołu Szkół w Złotym Potoku to po prostu koledzy i przyjaciele.

30 września 2022r. nie zapomniałyśmy o nich w dniu ich święta. Samorząd Uczniowski zorganizował dla nich wybory na Mistera Szkoły a uroczystość ta została połączona z otrzęsinami klas pierwszych.

 

Akademia rozpoczęła się od konkursów dla pierwszaków. I tak mieli oni jak na prawdziwych kotów przystało, wypić mleko ze spodeczków bez użycia rąk. Potem był konkurs wiedzy szkolnej, czyli która klasa poznała we wrześniu najlepiej naszą szkołę, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi. W tej konkurencji bezapelacyjnie najlepsi byli uczniowie z klasy Technikum Architektury Krajobrazu Zwieńczeniem otrzęsin był konkurs na najlepsze, najśmieszniejsze przebranie za kota. Najwspanialszym kotem został  Sebastian Śmieja.

 

Druga część akademii to wybory na Mistera Szkoły. Brało w nim udział po dwóch przedstawicieli z każdej klasy. Oprócz prezentacji nasi chłopcy musieli też wykazać się krzepą fizyczną w   staniu na jednej nodze, we wykonywaniu przysiadów na czas  i podskokach. Prawie we wszystkich konkurencjach wygrał Piotr Gradek, który otrzymał  tytuł Mistera Szkoły w roku szkolnym 2022/2023.Drugie i trzecie miejsce zajęli Jakub Orzeł i Bartek Kawacz. Gratulujemy! I dziękujemy  wszystkim naszym kolegom za wspaniałą zabawę.

 

Również, jak co roku celebrujemy to ważne święto w internacie szkoły. Sekcja kulturalna pod kierunkiem prof. Katarzyny Lampy przygotowała przepiękny program artystyczny.

Było i wesoło i nostalgicznie. Wszystkiego najlepszego dla NASZYCH PANÓW!

A pięknie zagrały dla nas Anastasia i Olha.

 

 

 

Skip to content