TECHNIK REKLAMY

Czas na podsumowanie! Listopad był miesiącem TECHNIKUM REKLAMY w Zespole Szkół w Złotym Potoku. To prezentacja naszych działań, projektów i  kreatywnych  propozycji z zakresu wykonywania przekazu reklamowego oraz zarządzania kampanią reklamową.

WYJDŹ POZA RAMY  >>>  BĄDŹ KREATYWNY I NIESZABLONOWY!

Jeżeli w życiu kierujesz się fantazją i pasją, jesteś spostrzegawczy oraz pragniesz rozwijać swoje talenty – postaw na zawód z przyszłością. Technik reklamy to świetny kierunek dla osób kreatywnych, a najlepszym tego przykładem są zdjęcia naszych uczniów inspirowane znanymi obrazami >>>

CERTYFIKAT ZAWODOWY – FOTOGRAFIA W REKLAMIE

Dodatkowy cykl zajęć z fotografii ❤
Zajęcia prowadzone na tym kierunku w ramach realizacji certyfikatu zawodowego obejmują: obróbkę obiektów graficznych i zdjęć, tworzenie nowych obiektów przy użyciu dostępnego oprogramowania, projektowanie reklam z uwzględnieniem fotografii .
Sesja portretowa klasy III TOR Modelki: Katarzyna Gorzkowska, Paulina Chanak

PRACOWNIA MEDIALNEGO PROJEKTOWANIA KAMPANII REKLAMOWEJ
ZAJĘCIA PRAKTYCZNE

SZAFER W NOWEJ ODSŁONIE

Prezentujemy prace uczniów Technikum Reklamy, którzy podjęli się wyzwaniu transformacji

I ❤ SZAFER >>> Najczęściej wybieraną kategorią był SZAFER ŚWIĄTECZNIE

Uczniowie klasy III TOR w ramach zajęć: “Pracownia medialnego projektowania kampanii reklamowej – zajęcia praktyczne” tworzyli własne strony internetowe.
Wykonane prace i zdobyte umiejętności pozwoliły praktycznie poznać cały cykl tworzenia stron WWW za pomocą systemu CMS WORDPRESS. Uczniowie poznali również wszystkie zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa informatycznego podczas wykonywanych czynności,ucząc się dużej odpowiedzialności za wykonywane prace.

SPOT REKLAMOWY SZAFERA

W ramach przedmiotu “Pracownia medialnego projektowania kampanii reklamowej – zajęcia praktyczne” i tematu “Dźwięk w reklamie” klasa III TOR wykonywała reklamę radiową reklamującą wszystkie kierunki w naszej szkole. Uczniowie uczyli się obsługi programu do tworzenia i edycji plików AUDIO – AUDACITY, tworzyć scenariusz reklamy, korzystać z urządzenia do rejestracji dźwięku, przenosić pliki do komputera, edytować pliki audio, dodawać i miksować ścieżki dźwiękowe. Efektem tej pracy jest załączona reklama radiowa w wykonaniu uczennicy klasy III TOR Kasi. Zapraszamy do słuchania. Prace uczniów nadzorował nauczyciel przedmiotu Jacek Bryła.

 

ZAPRASZAMY DO REKLAMY W ZŁOTYM POTOKU